• Tygr minicup 2017, turnaj pro věkovou kategorii U10

Tygr minicup U10 – Turnaj určen pro U10 (2007 a mladší) kluci, holky, mix.

Partneři turnaje

 

KDE A KDY

ADRESA

Městská hala Radotín

U starého stadionu

Radotín – Praha 5

DATUM

2.6. – 4.6. 2017

ROZPIS ZÁPASŮ

Skupina A  Skupina B Skupina C Skupina D
BŠ Praha (boys) Jižní Supi NH Ostrava Flames Ostrava
Sokol Pečky BK Beroun BK Kladno Sokol Pražský
Basket Slovanka BŠ Praha (girls) USK Praha (boys) Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad USK Praha (girls) NBK Nymburk Sršni Písek

Sobota 3.6.2017

Hřiště 1 Hřiště 2 Hřiště 3
9:00 BŠ Praha (B) – Sokol Vyšehrad Sokol Pečky – Basket Slovanka Jižní Supi – USK Praha (G)
NH Ostrava – NBK Nymburk
9:50 BK Beroun – BŠ Praha (G) USK Praha (B) – BK Kladno
10:40 BŠ Praha (B) – Sokol Pečky Sokol Kbely – Sršni Písek Flames Ostrava – Sokol Pražský
11:30 Jižní Supi – BK Beroun BŠ Praha (G) – USK Praha (G) Basket Slovanka – Sokol Vyšehrad
12:20 NH Ostrava – BK Kladno NBK Nymburk – USK Praha (B) Sršni Písek – Flames Ostrava
13:10 Sokol Pražský – Sokol Kbely Basket Slovanka – BŠ Praha (B) Sokol Vyšehrad – Sokol Pečky
14:00 USK Praha (B) – NH Ostrava BŠ Praha (G) – Jižní Supi BK Beroun – USK Praha (G)
14:50 NBK Nymburk – BK Kladno Sokol Kbely – Flames Ostrava Sokol Pražský – Sršni Písek
15:30 Dovednostní soutěže
16:30 Čvrtfinále 1A – 2C Čvrtfinále 1B – 2D Čvrtfinále 2A – 1C
17:20 Čvrtfinále 2B – 1D 3A – 4C 3B – 4D

Neděle 4.6.2017

9:00 4A – 3C 4B – 3D P1A2C – P1B2D
9:50 V1A2C – V1B2D V2A1C – V2B-1D P2A1C – P2B1D
10:40 P3A4C – P3B4D P4A3C – P4B3D V3A4C – V3B4D
11:30 V4A3C – V4B3D O 5.místo o 7. místo
12:20 o 11.místo o 13.místo o 15.místo
13:10 o 1.místo o 3.místo o 9.místo
14:00     Slavnostní ukončení turnaje

VÝSLEDKY – TABULKA

Umístění:

1. USK Praha (Boys)
2. BK Kladno
3. Sokol Kbely
4. Sršni Písek
5. BŠ Praha (Girls)
6. Jižní Supi
7. BŠ Praha (Boys)
8. Basket Slovanka
9. NH Flames Ostrava
10. USK Praha (Girls)
11. NBK Praha
12. Flames Poruba
13. Sokol Pražský
14. Tygři Praha (Mix)
15. BK Beroun
16. Sokol Pečky

All-Star pětka chlapci:

Matěj Střelba (BŠ Praha Boys)
Pavel Bašta ( Sokol Kbely)
Martin Žák (BK Kladno)
Prokop Přibyl (USK Praha)
Adam Křesina (Sršni Písek)

All-Star pětka dívky:

Lucie Misterková (BŠ Praha)
Markéta Homolová (BŠ Praha)
Dominika Marková (Basket Slovanka)
Ela Zídková (USK Praha girls)
Tereza Florjanková (USK Praha girls)

MVP chlapec:

Jan Mondschein (USK Praha Boys)

MVP dívka:

Tereza Macháčková (BŠ Praha Girls)

Nejmladší hráč turnaje:

Vojtěch Kuča (Flames Poruba)

Odkaz na fotogalerii: http://bstygripraha.rajce.idnes.cz/Tygr_MINI_Cup_2017/

PŘIHLÁŠENÉ TEAMY

KLUCI

DÍVKY

MIX

BŠ Praha kluci   – kluci BŠ Praha dívky  – dívky BK Kladno – mix
Sokol Pražský  – kluci Slovanka   – dívky Sokol Pečky   –  mix
Sokol Vyšehrad   –  kluci USK  –  dívky BK Beroun   –  mix
NH Ostrava    – kluci
Flames Ostrava   – kluci
Sokol Kbely  – kluci
Jižní Supi Juniors   – kluci
Sokol Písek   – kluci
NBK Nymburk   – kluci
USK  – kluci

Pravidla a informace TygrMINI Cupu

  • Hraje se 4×7 minut hrubého a to současně na třech hřištích vedle sebe, čas se bude měřit u stolku na stopkách a stopují se poslední dvě minuty zápasu.
  • V každém zápase je možné si vybrat jeden timeout za poločas, při kterém čas hry stojí
  • Mezi jednotlivými čtvrtinami i poločasem je přestávka 2 minuty
  • Hraje se s míčem velikosti č.5 a na snížené koše (předsazené)
  • Zápasy se neprodlužují, za vítězství jsou 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů, v případě stejného počtu bodů bude rozhodovat skóre
  • Do zápasu musí nastoupit minimálně 10 hráčů ročníku narození 2007 a mladší, střídá se podle pravidel minibasketbalu
  • Zápasy budou řídit kvalifikovaní rozhodčí, vždy jeden na jednom hřišti
  • Hráč může udělat pouze čtyři fauly za zápas, pak následuje povinné střídání. Trestné hody se střílí při pátém faulu týmu v každé čtvrtině
  • Pro urychlení a zjednodušení budou na zápisech pouze čísla hráčů, bez jmen
  • Pokud bude slušné počasí, mělo by se grilovat venku před halou
  • Na konci turnaje bude vyhlášení výsledků, včetně rozdání individuálních cen dětem z každého týmu. Pokud je to jen trochu možné, prosím o setrvání v hale až do konce turnaje, na závěrečné vyhlášení. To bude v neděli 4.6. cca ve 14:30

POŘADATEL TURNAJE

BASKETBALOVÁ ŠKOLA PRAHA, o.p.s.

tygr_bspi

Praha 5 – Smíchov

Na Hřebenkách 2912/82

150 00

Ředitel turnaje

Enis Samouk

775 275 808

e@samouk.eu

Vaše sdělení

Zde prosím napiště Vaše přání či požadavek