• Tygr minicup 2018, turnaj pro věkovou kategorii U10

Tygr minicup U10 – Turnaj určen pro U10 (2008 a mladší) kluci, holky, mix.

Partneři turnaje

 

KDE A KDY

ADRESA

Městská hala Radotín

U starého stadionu

Radotín – Praha 5

DATUM

2.6. – 3.6.2018

ROZPIS ZÁPASŮ

Skupina A  Skupina B Skupina C Skupina D Skupina E Skupina F
BŠ Praha/ kluci BA Sparta Praha/kluci Flames Ostrava /Poruba BŠ Praha/dívky NH Ostrava Flames Ostrava
Sokol Kbely Sokol Dubeč Sokol Horní Počernice USK Praha/dívky USK Praha/kluci Slovan Litoměřice
BK Děčín Basket Slovanka NBK Praha ŠBK Sadská BA Sparta/dívky BA Radotín

Sobota 2.6.2018

Hřiště 1 Hřiště 2 Hřiště 3
9:00 BŠ Praha/kluci – Sokol Kbely BA Sparta Praha /kluci – Basket Slovanka Flames Ostrava / Poruba – Sokol Horní Počernice
9:50 BŠ Praha/ dívky – USK Praha – dívky NH Ostrava – USK Praha/kluci Flames Ostrava – BA Radotín
10:40 Sokol Kbely – BK Děčín Sokol Dubeč – BA Sparta Praha/kluci Sokol Horní Počernice – NBK Praha
11:30 USK Praha/ dívky – ŠBK Sadská USK Praha/ kluci – BA Sparta Praha /dívky Slovan Litoměřice – BA Radotín
12:20 BŠ Praha/kluci – BK Děčín Basket Slovanka – Sokol Dubeč NBK Praha – Flames Ostrava/ Poruba
13:10 ŠBK Sadská – BŠ Praha/ dívky BA Sparta Praha/dívky – NH Ostrava Flames Ostrava – Slovan Litoměřice
14:00 2A – 3D                                           č.1 2B – 3E                                              č.2 2C – 3F                                               č.3
14:50 2D – 3A                                           č.4 2E – 3B                                              č.5 2F – 3C                                               č.6
15:50 1A – 1F                                            č.7 1B – 1E                                              č.8 1C – 1D                                               č.9
16:30 P zápasu č.1 – P zápasu č.3        č.10 P zápasu č.2 – P zápasu č.4               č.11 P zápasu č.5 – P zápasu č.6            č.12
17:20 Playoff/  V zápasu  č.8 – V zápasu č.1                  č.13 Playoff/  V zápasu č.7 – V zápasu č.5                    č.14 Playoff/  V zápasu č.9 – V zápasu č.2                    č.15
18:10 Playoff/  P zápasu  č.8 – V zápasu č.3          č.16 Playoff/  P zápasu č.7 – V zápasu  č.6             č.17 Playoff/  P zápasu č.9 – V zápasu č.4           č.18

Neděle 3.6.2018

8:00 O 16.-18.místo P č.10 – č.11                   č.19 O 13.-15.místo V č.10 – č.11                      č.20 Playoff/ V zápasu č.13 – V zápasu č.17                                                 č.21
8:50 Playoff/  V zápasu 14 – V zápasu č. 16                                                    č.22 Playoff/  V zápasu č.15 – V zápasu č.18                                                 č.23 P zápasu č.13 – P zápasu č. 17                              č.24
9:40 P zápasu č. 14 – P zápasu č.16                           č. 25 P zápasu č.15 – P zápasu č. 18                                             č. 26 O 16.-18.místo P č.10 – č.12                                                            č.27
10:30 O 13.-15.místo V č.10 – č.12 O 10.-12.místo P zápasu č.24 – č.25 O 7.-9.místo V č.24 – č.25
11:20 O 16.-18 P č.11 – č.12 O 4.-6. Místo P zápasu č.21 – č.22 O 1.-3.místo V č.21 – č.22
12:10 O 10.-12.místo P zápasu č.25 – č.26 O 13.-15.místo V č. 11 – č.12 O 7.-9.místo V č.25 –č.26
13:00 O 1.-3místo V č.22 – č.23 O 4.-6.místo P č.22 – č.23 O 10.-12.místo P č.24 – č.26
13:50 O 1.-3.místo V č.21 – č.23 O 4.-6.místo P č.21 – č.23 O 7.-9.místo V č.24 – V č.26
14:30 Slavnostní vyhlášení!!

VÝSLEDKY – TABULKA

Rok 2018

Umístění:

1. NH Ostrava
2. Poruba
3. USK Praha/kluci
4. BA Sparta/kluci
5. BK Děčín
6. Sokol Kbely
7. BŠ Praha/kluci
8. Sokol Dubeč
9. Flames Ostrava
10. BA Radotín
11. BŠ Praha/dívky
12. NBK Praha
13. ŠBK Sadská
14. USK Praha/dívky
15. Basket Slovanka
16. BA Sparta/dívky
17. Sokol Horní Počernice
18. TJ Slovan Litoměřice

ALL-STAR PĚTKA CHLAPCI:

Marek Houška (BK Děčín)
Martin Procházka (BA Sparta)
Radim Hušák (USK Praha)
Prokop Pessar (Sokol Kbely)
Lukáš Podrazil (BŠ Praha)

ALL-STAR PĚTKA DÍVKY:

Klára Dvořáková (USK Praha)
Kateřina Hájková (ŠBK Sadská)
Ema Sedláková (BŠ Praha)
Naty Hofmannová (Basket Slovanka)
Anabela Kampausen (BA Radotín)

MVP Chlapec:

Ondřej Žíla (NH Ostrava)

MVP Dívka:

Markéta Homolová (BŠ Praha)

Nejlepší hráči týmů:

NH Ostrava – Daniel Šnaur
Flames Ostrava – Vojta Malík
Poruba – Michal Putera
BK Děčín – Viktor Bilič
USK Praha/dívky – Amálie Březinová
ŠBK Sadská – Bára Staňková
BA Sparta/dívky – Zuzana Diabelková
BA Sparta/chlapci – David Svoboda
USK Praha/chlapci – Jakub Chaloupka
BŠ Praha/dívky – Karolína Burdová
BŠ Praha/chlapci – Hubert Kanda
SoHoPo – Šimon Kuneš
BA Radotín – Matyáš Vaněček
NBK Praha – David Řezníček
Sokol Kbely – Matyáš Kadlec
Sokol Dubeč – Filip Bartoš
Basket Slovanka – Anna Uchytilová

Odkaz na fotogalerii: https://bstygripraha.rajce.idnes.cz/Tygr_MINI_CUP_2018

Rok 2017

Umístění:

1. USK Praha (Boys)
2. BK Kladno
3. Sokol Kbely
4. Sršni Písek
5. BŠ Praha (Girls)
6. Jižní Supi
7. BŠ Praha (Boys)
8. Basket Slovanka
9. NH Flames Ostrava
10. USK Praha (Girls)
11. NBK Praha
12. Flames Poruba
13. Sokol Pražský
14. Tygři Praha (Mix)
15. BK Beroun
16. Sokol Pečky

All-Star pětka chlapci:

Matěj Střelba (BŠ Praha Boys)
Pavel Bašta ( Sokol Kbely)
Martin Žák (BK Kladno)
Prokop Přibyl (USK Praha)
Adam Křesina (Sršni Písek)

All-Star pětka dívky:

Lucie Misterková (BŠ Praha)
Markéta Homolová (BŠ Praha)
Dominika Marková (Basket Slovanka)
Ela Zídková (USK Praha girls)
Tereza Florjanková (USK Praha girls)

MVP chlapec:

Jan Mondschein (USK Praha Boys)

MVP dívka:

Tereza Macháčková (BŠ Praha Girls)

Nejmladší hráč turnaje:

Vojtěch Kuča (Flames Poruba)

Odkaz na fotogalerii: http://bstygripraha.rajce.idnes.cz/Tygr_MINI_Cup_2017/

PŘIHLÁŠENÉ TEAMY

KLUCI

DÍVKY

MIX

BŠ Praha kluci   – kluci BŠ Praha dívky
USK Praha  Slovanka
BA Sparta Praha BA Sparta Praha dívky
NH Ostrava Sokol Horní Počernice
Flames Ostrava  USK Praha dívky
Sokol Dubeč Slovan Litoměřice
NBK Praha
BK Děčín
BA Radotín
Sokol Kbely

Pravidla a informace TygrMINI Cupu

  • Hraje se 4×7 minut hrubého a to současně na třech hřištích vedle sebe, čas se bude měřit u stolku na stopkách a stopují se poslední dvě minuty zápasu.
  • V každém zápase je možné si vybrat jeden timeout za poločas, při kterém čas hry stojí
  • Mezi jednotlivými čtvrtinami i poločasem je přestávka 2 minuty
  • Hraje se s míčem velikosti č.5 a na snížené koše (předsazené)
  • Zápasy se neprodlužují, za vítězství jsou 2 body, za remízu 1 bod a za prohru 0 bodů, v případě stejného počtu bodů bude rozhodovat skóre
  • Do zápasu musí nastoupit minimálně 10 hráčů ročníku narození 2008 a mladší, střídá se podle pravidel minibasketbalu
  • Zápasy budou řídit kvalifikovaní rozhodčí, vždy jeden na jednom hřišti
  • Hráč může udělat pouze čtyři fauly za zápas, pak následuje povinné střídání. Trestné hody se střílí při pátém faulu týmu v každé čtvrtině
  • Pro urychlení a zjednodušení budou na zápisech pouze čísla hráčů, bez jmen
  • Pokud bude slušné počasí, mělo by se grilovat venku před halou
  • Na konci turnaje bude vyhlášení výsledků, včetně rozdání individuálních cen dětem z každého týmu. Pokud je to jen trochu možné, prosím o setrvání v hale až do konce turnaje, na závěrečné vyhlášení. To bude v neděli 3.6. cca ve 14:00

POŘADATEL TURNAJE

BASKETBALOVÁ ŠKOLA PRAHA, o.p.s.

tygr_bspi

Praha 5 – Smíchov

Na Hřebenkách 2912/82

150 00

Ředitel turnaje

Petra Michálková

776 232 227

michalkovapetra@seznam.cz

Vaše sdělení

Zde prosím napiště Vaše přání či požadavek